Адвокатска комора Ниша
ћирилица|latinica

Добродошли

на Wеb презентацију Адвокатске коморе Ниша. На нашем сајту можете пронаћи информације о раду коморе, адвокатима коморе и најновије вести и обавештења. Са задовољством Вам стојимо на располагању за сва Ваша питања и сугестије.

ПОЗИВ

Именик адвоката

ПОЗИВ
У сврху бољег обавештавања, моле се адвокати да доставе своје бројеве мобилних телефона и мејл адресе уколико их до сада нису доставили

E-learning zakonik o krivičnom postupku
Радно време Адвокатске Коморе Ниш је од 08:00 до 16:00 часова.
Рад са странкама је уторком, средом и четвртком од 12:00 до 14:00 часова.
Рад са адвокатима и адвокатским приправницима је сваког дана од 08:30 до 15:00 часова.
Мејл адреса Адвокатске Коморе Ниш је промењена и сада је advokatskakomora_nis@mts.rs
Седиште Адвокатске коморе Ниш пресељено је са адресе ул. Учитељ Тасина 16 на адресу ул. Генерала Боже Јанковића број 1 спрат III стан 19, 18000 Ниш.
У П О З О Р Е Њ Е

ЧЛАНОМ 83. став 1. тачка 8. НОВОГ ЗАКОНА О АДВОКАТУРИ

ПРЕДВИЂЕНО ЈЕ ДА

АДВОКАТУ ПРЕСТАЈЕ ПРАВО НА БАВЉЕЊЕ АДВОКАТУРОМ УКОЛИКО НЕ ИЗВРШАВА МАТЕРИЈАЛНЕ ОБАВЕЗЕ ПРЕМА АДВОКАТСКОЈ КОМОРИ У ПЕРИОДУ ДУЖЕМ ОД 6 МЕСЕЦИ.

ПРЕСТАНАК ПРАВА НА БАВЉЕЊЕ АДВОКАТУРОМ ПОВЛАЧИ ЗА СОБОМ БРИСАЊЕ ИЗ ИМЕНИКА АДВОКАТА, БЕЗ ВОЂЕЊА ПОСЕБНОГ ПОСТУПКА.

АДВОКАТ МОЖЕ ПОНОВО ДА СЕ УПИШЕ У ИМЕНИК АДВОКАТА УКОЛИКО ИЗМИРИ ДОСПЕЛЕ ОБАВЕЗЕ, УКОЛИКО ИСПУЊАВА УСЛОВЕ ПРОПИСАНЕ ЗАКОНОМ О АДВОКАТУРИ И СТАТУТОМ АДВОКАТСКЕ КОМОРЕ И ПЛАТИ УПИСНИНУ У ПУНОМ ИЗНОСУ.
Најновије вести
ВИШЕДНЕВНО САВЕТОВАЊЕ ЗА ПРАВНИКЕ И ЕКОНОМИСТЕ Палић, 24-27. септембар 2017

Пресуде Вишег суда у Београду: 9П.бр. 1071/15 и 2.П.бр.683/2012

НОВИ ПРЕДЛОГ УПУТСТВА ЗА ПТТ ДОСТАВУ

ПОЗИВ ЗА ДОСТАВЉАЊЕ КОМЕНТАРА И МИШЉЕЊА У ВЕЗИ "Технолошког упутства о пријему и уручењу судских писама"

Одлука Адвокатске коморе Србије број: 311-8.1/2017

Најновија обавештења
Полагање адвокатског испита у јунском испитном року

Трибина "Избегличко право - међународни и домаћи стандарди"

Панел дискусија на тему „Нови Закон о спречавању насиља у породици“, која ће се одржати у великој сали Вишег суда у Нишу (судница број 90, на другом спрату у згради Палате правде), дана 05.06.2017. године са почетком у 12,00 часова.

Симулацијa кривичног поступка 02.06.2017.год. у Нишу - Факултет за правне и пословне студије "Др Лазар Вркатић"

Позив на семинар из Форензичке и Опште графологије/графоскопије